Перспективні думки Українцям Чому не можна зберігати сукню після весілля?

Чому не можна зберігати сукню після весілля?

Єдине пояснення заборони – зберігати весільну сукню вдома не можна, бо у такому разі наречені будуть часто сваритися і шлюб скоро розпадеться. Заснований він на одній забобони, згідно з яким фату необхідно віддати мамі, щоб та її сховала. Люди вирішили, що з сукнею слід вчинити також.24 Гру. 2020 р.

Куди подіти весільну сукню після розлучення також однозначні. Зберігати таку сукню небажано, оскільки воно нагадуватиме про зруйновану родину. Тому рекомендується спалити, подарувати чи продати, залежно від ваших фінансових можливостей.

А ось інші аксесуари весільного образу можна, можливо без побоювання викидатидарувати, віддавати або продавати. Таке обмеження не стосується тих випадків, коли шлюб зруйнувався. Якщо подружжя розлучилося, то дівчині рекомендується спалити вінчальне Плаття, Сукня разом із фатою.

Зробити це можна у різний спосіб. Можна виставити Плаття, Сукня на продаж, але чекати доведеться довго. Весільні сукні товар не особливо ходовий, оскільки забобонні нареченої, боячись запозичити він долі інший сім'ї, неохоче купують б/в вбрання. Також можна Плаття, Сукня просто подарувати.

Related Post

Як оформити шлюб у воєнний час: кроки та особливостіЯк оформити шлюб у воєнний час: кроки та особливості

Зміст:1 Як укласти шлюб у воєнний час?2 Що потрібно для розпису у воєнний час?3 Чи потрібно йти у військкомат під час розпису в Україні?4 Чи можна розписатись у день подання

Гнійно-катаральний маститГнійно-катаральний мастит

Катаральний мастит Це захворювання виникає внаслідок проникнення патогенної мікрофлори в молочну цистерну, молочні ходи й альвеоли. Воротами інфекції можуть бути отвори лійкового каналу при порушенні його сфінктера або глибокі травми